• Dieta Dobrych Produktów Ewa Bednarczyk-Witoszek

Dieta dobrych produktów (DDP) DDP to dieta, której podstawą są produkty jadalne dla dziecka do pierwszego roku życia, bez ryżu, kukurydzy i prosa. Dieta ta - w zakresie składników - nadaje się zatem dla zdecydowanej większości osób, nawet dla tych po przeszczepach narządowych, dla tych w trakcie chemioterapii czy radioterapii, nadaje się w prowadzeniu osób z chorobą nowotworową jak i osób z każdą inną dolegliwością.

49.00 -29% 35.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2
Cena przesyłki 12
Przesyłka Kurierska 12
Paczkomaty 12
Przesyłka Kurierska (Pobranie) 14
Przesyłka Zagraniczna 59

Darmowa wysyłka od 150 zł

Dieta dobrych produktów (DDP)

DDP to dieta, której podstawą są produkty jadalne dla dziecka do pierwszego roku życia, bez ryżu, kukurydzy i prosa. Dieta ta - w zakresie składników - nadaje się zatem dla zdecydowanej większości osób, nawet dla tych po przeszczepach narządowych, dla tych w trakcie chemioterapii czy radioterapii, nadaje się w prowadzeniu osób z chorobą nowotworową jak i osób z każdą inną dolegliwością.

DDP działa poprzez mechanizm ochrony i uszczelniania błon komórkowych - zaczynając od przyjaznego wpływu na cały przewód pokarmowy.

Gdy „granice” (błony komórkowe) funkcjonują prawidłowo – narasta potencjał samoodbudowy, regulacje metaboliczne wewnątrz komórki przebiegają sprawniej. Dieta ta zatem daje możliwość nabycia tolerancji na alergeny, nietoleranty, substancje drażniące, pozwala także „obłaskawić” nawet te z którymi mamy kontakt zewnętrznie - środkami piorącymi, sadzą, niklem, bądź stawić czoła najpopularniejszym wdychanym alergenom – pyłkom traw, drzew, krzewów czy innym inwadorom. Odbudowując granice DDP wyprasza gronkowca złocistego czy inne bakterie, wyprasza nadmiary grzybów np. candida albicans, a prawidłowa błona komórkowa utrudnia aktywację zakażenia wirusowego. Na zdrowych powłokach (skóra, śluzówki, spojówki) bakterie i grzyby nie mają wystarczającej ilości substancji odżywczych. DDP sprzyjając odbudowie prawidłowo zbudowanych komórek (na DDP uzyskujemy także prawidłowy metabolizm wewnątrz komórki) zmniejsza uszkadzające działanie radio, chemioterapii i przyspiesza gojenie się ran.

DDP normalizując budowę komórek pozwala usprawnić funkcje naczyń krwionośnych wyściełanych szybko odnawiającymi się komórkami endothelium. Jeżeli w przewodzie pokarmowym obecny jest dobrostan – taki sam dobrostan obecny jest w naczyniach krwionośnych. Jeżeli naczynie krwionośne jest OK, to otaczająca go tkanka mięśniowa (mięśnie) ma warunki do leczenia się. Ustąpią kurcze, tiki, bóle mięśniowe. Jeżeli naczynie krwionośne jest OK to otaczająca go tkanka nerwowa (mózg, nerwy) ma warunki do regeneracji. Ustępuje migrena, padaczka, autyzm, bóle neuralgiczne. Jednym zdaniem – to co zjadamy warunkuje to czym dysponujemy.

Uważnie czytając rozdziały zorientujesz się, że w książce zawarty jest klucz do długowieczności i Świata Bez Chorób.

Spis treści

452 strony

 

Przedmowa i wstęp
1. Dieta Dobrych Produktów
2. Złota proporcja - ogniwo leczące przyrodę, naukę, sztukę i medycynę
3. Białko - życie czy śmierć?
4. Objaw Poranny i jedna z jego form - Fenomen Brzasku - jako klucze do rozwiązania procesu starzenia się i wszelkich chorób
5. Produkty
6. Jadłospis w DDP
7. Diety
8. Rozmowy z pacjentami
9. Choroby zależne od tego, co jemy, czyli od stylu życia
10. Nowotwory
11. Cukrzyca
12. Tabela wartości odżywczych
Zakończenie
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie